Hep Birlikte Cumhuriyet Coşkusu

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Çankaya Belediyesi, temel belediye hizmetlerinde birlikte hareket ettiği gibi Cumhuriyetin 96. Yılını da birlikte kutlayacak.

Başkentliler, Cumhuriyetin 96. Yaşını Bahçelievler’den Anıtkabir’e düzenlenecek meşaleli yürüyüş ve Anıtpark’ta Athena konseriyle kutlayacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Çankaya Belediyesi cumhuriyetin 96. Yılını kutlamaya hazırlanıyor. 29 Ekim Salı günü saat 20.00’de Bahçelievler 7. Cadde ile 54. Cadde kesişiminden Anıtkabir yönüne meşalelerle yürüyecek Başkentliler, saat 20.30’da Anıtpark’ta gerçekleşecek Athena konseriyle cumhuriyetin 96. Yılı coşkusunu yaşayacak.

BAŞKAN TAŞDELEN’DEN VATANDAŞLARA DAVET

Cumhuriyetin 96. Yılı kutlamalarında, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği yaptıklarını belirten Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Birlikten güç doğuyor anlayışımızı Milli Bayram kutlamalarımızda da sürdürüyoruz. Büyük Atamızın bizlere armağan ettiği cumhuriyetimizin 96. Yılını büyük bir coşkuyla ve hep birlikte tüm Ankaralılarla kutlamak istiyoruz. Tüm vatandaşlarımızı hem meşaleli yürüyüşümüze hem de Anıtpark’ta gerçekleştireceğimiz Athena konserimize davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kapalı
Kapalı